opel raszyn

Autoryzowany serwis Opla w Piasecznie

Zakup oryginalnych części posiada wiele racjonalnych korzyści. Są one tworzone zgodnie z wymogami firmy Opel i na jego specjalne zamówienie. Przechodzą szczegółowe testy jakości i bezpieczeństwa. Po zakupie oryginalnej części mamy pewność że pasuje ona do naszego samochodu, ponieważ są to te same podzespoły, które są montowane w fabryce. Jeśli chcesz sobie zagwarantować jakość i wytrzymałość samochodu części Opel oryginalne będą nam służyć dłużej niż części zamienne.

czesci opel

Oryginalne części są bardzo istotne w przypadku elementów elektronicznych ponieważ może się zdarzyć, że części zamienne nie będą współpracowały z systemem elektronicznym pojazdu. W tym przypadku powodujemy problemy w działaniu komputera pokładowego samochodu co powoduje dodatkowe wizyty u specjalisty i zwiększenie kosztów naprawy, niejednokrotnie przekraczający zakup początkowy części oryginalnej.

Części sprzedawane w Autoryzowanym Serwisie Opel Raszyn są identyczne, jakie w pojazdach montowanych w fabryce. Oznaczone oryginalnym logo producenta samochodu. To najpewniejszy wybór. Zwłaszcza, gdy kierowca wybiera naprawę w autoryzowanym serwisie, ponieważ wtedy otrzyma na usługę gwarancję. Ważnym elementem przemawiającym za wyborem oryginalnych części jest ich wpływ na cenę pojazdu w momencie sprzedaży. Kiedy sprzedawca informuje, że zawsze były stosowane  tylko oryginalne części na pewno zwiększy to zainteresowanie potencjalnych kupców.

Patrząc na gwarancję części, jest ona objęta dużym  pakietem korzyści mających zapewnić wysokie  normy dotyczące obsługi posprzedażnej i pomocy klientowi. W ASO części oryginalne są ogólno dostępne i mamy pewność że pochodzą z pewnego źródła. Często klienci kupują części z nieznanego źródła i są potem nie miło zaskoczeni dowiadując się o tym iż dana części jest podrobiona i nie spełnia norm wytrzymałościowych co prowadzi do szybszego z użycia lub co gorsze do uszkodzenia pojazdu co wiąże się z dodatkowymi kosztami naprawy samochodu.

Website | + posts

Wioleta Szczudlińska to doświadczony specjalista od nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zawsze gotowa do pomocy, Wioleta zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów.

Jej szeroka wiedza na temat rynku nieruchomości pozwala jej pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, która odpowiada ich potrzebom i wymaganiom. Jest w stanie skutecznie negocjować ceny, aby zapewnić swoim klientom najlepsze warunki transakcji.

Wioleta jest również znana z doskonałych umiejętności komunikacyjnych i empatii, co pozwala jej na budowanie trwałych relacji z klientami. Dzięki temu, że zawsze stara się zrozumieć potrzeby klientów, potrafi dopasować najlepsze rozwiązania, które są zgodne z ich oczekiwaniami.

Jej podejście do pracy jest zawsze profesjonalne i skoncentrowane na zaspokojeniu potrzeb klientów. Wioleta Szczudlińska to wybitny specjalista od nieruchomości, który jest gotowy do pomocy klientom w każdej kwestii związanej z rynkiem nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *