Giełda Bit Bay Opinia

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

Nowa Bit Bay 2.0

Nowa odsłona giełdy Bitbay została skonstruowana z myślą o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież urozmaicona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe.

BitBay zakładanie konta:

Rozpoczynamy od wykonania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk „Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na wstęp starczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wybrany poprzez nas login jak i credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

„Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało zresztą zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po przekroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link „Zweryfikuj swoje konto”.

Dźwigamy się do formularza widocznego na położonym poniżej obrazku.

Ewaluacja polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na bazie załączonego dokumentu. Może stać się nim argument podmiotowy, prawko ewentualnie paszport. Skądinąd niezbędne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez nadesłanie skanu jakiegokolwiek rachunku za m.in.. prąd/telefon, na którym widnieje kopsnięty poprzez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

Bit Bay zapewnia możliwość również założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały przyszykowane z uważają o eksploatatorach, którzy prowadzą własną działalność ekonomiczną i chcieliby być w mocy tradowania i obracania środkami służbowymi. Wszelakie faktury będą dopiero przedstawiane automatycznie na dane przedsiębiorstwa.

Wpłata na Bit Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości szybkiej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w zależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy możliwość „Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu przewodnim klikamy na pozycję „Giełda”.

U góry ekranu występuje kształtowane menu, gdzie charakteryzujemy jaki rynek nas interesuje. Możemy wymieniać Bitcoin tudzież Litecoin na trzy osiągalne waluty – Pln, Eur i Usd. Nadto, platforma Bitbay oferuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przeszukać trzy nadrzędne zestawienia, na które oddawać będziemy paradoksalną uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszelkie teraz wystawione propozycje eksploatatorów serwisu, w których to sylabizują oni swoją gotowość do zakupu nazwanej ilości Btc za proponowaną przez siebie wartość.

Propozycje dystrybucji (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy zakomunikują w tym miejscu, że mają określoną ilość Bitcoinów, które potrzebują scedować, pod warunkiem wprawdzie pozyskania za nie zadeklarowanej poprzez siebie ceny.

Zeszłe transakcje – rozkład najświeższych transakcji zrealizowanych między eksploatatorami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Propozycje skupu posegregowane są według kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, ponadto oferty dystrybucji, według tej samej metody, jednak poczynając od wartości najmniejszej.

Gdzie zakupić bitcoin

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób zrobić wypłatę z giełdy bitbay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Ogólne opinie o BitBay.net?

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia BitBay.net

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Opinie o BitBay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here