Warszawa szkoła wyższa

Marek ledwo co zaczął naukę liceum ogólnokształcącym, a już szuka informacji o uczelniach i kierunków studiów, które byłyby kompatybilne z jego pasjami oraz planami na przyszłość. Jednej kwestii był niewątpliwie pewny, chciał uczyć się w Stolicy. Wybrał tak, dlatego że chciał wreszcie czuć, jak żyje się w takiej miejskiej dżungli oraz móc korzystać z wszelkich jej atrakcji.

Biegnij za marzeniami

Od kiedy rozpoczął swoją naukę w gimnazjum, a teraz w liceum ogólnokształcącym, stale słyszy docinki, jaki to z niego nieobyty wieśniak. W swoim domu nie miał dostępu do internetu, zatem postanowił skorzystać ze szkolnej biblioteki a także z rumieńcami na twarzy wpisał w Google: szkoły wyższe w Warszawie. To prawdziwa dusza kreatora. Swoją wyobraźnię oraz inwencję twórczą chciał przekształcić na coś, na czym byłby w stanie zarabiać sobie naprawdę przyzwoite pieniądze, ażeby później pomóc dodatkowo swoim rodzicom, kiedy będą w podeszłym wieku i nie będą mogli już tak aktywnie prowadzić gospodarstwa.

Wybór uczelni w stolicy

Stąd też pomysł padł właśnie na kierunki związane z marketingiem internetowym. Po kilku minutach doszedł do wniosku, że jego wybór nie będzie niestety wcale taki łatwy i czeka go dokładniejsza analiza, ponieważ jak się okazało, nieomalże wszystkie uczelnie wyższe posiadają w swojej ofercie kierunki powiązane z marketingiem, natomiast każda oferta uczelni oferowała mu te tematy w ramach specjalizacji kierunków handlowych. Nie o to chodziło Markowi. On widział siebie w roli kreatywnej osoby w agencji reklamowej, a nie w roli handlowca. Zmuszony był nieco zawęzić wyniki wyszukiwań, wstukując w oknie wyszukiwarki: promocja i reklama warszawskie uczelnie. Tym razem Markowi pojawiły się kierunki nieco bardziej bliższe tego, czego właśnie szukał. Oglądając kolejne propozycje, w końcu odnalazł znakomity kierunek dla siebie. Ku jego zdziwieniu dopiero gdy wpisał słowa nie używając polskich znaków: zarzadzanie marka przyniosło oczekiwany efekt.

Krok podczas wyboru – Warszawa wyższa szkoła

Szczęśliwy szybko wydrukował sobie całą listę książek polecanych na tym kierunku. Zdawał sobie sprawę z tego, że w liceum ogólnokształcącym nie zajdzie nic z tychże pozycji. Doszedł do wniosku zatem, że zaloguje się, i będzie szukał kogoś na profilach społecznościowych tego kierunku, kto mógłby mu pożyczyć swojego konto, żeby móc wypożyczyć książki lub co najmniej zrobić sobie ksero. Zrobił swój pierwszy krok w kierunku swoich marzeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here