GOTOWA DO IDEALNYCH BRWI – OPIS Z ZABIEGU MICROBLADING

Wiele z Was najpewniej myślało już o poprawianiu brwi za pomocą microbladingu. Jednak chyba jeszcze nigdzie nie natknęłam się z reportaż z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu, zapraszam do naszego sprawozdania.

permanentny makijaż Szczecin

Jak wykonuje się permanentny makijaż Szczecin?

Makijażu nie tatuuje się maszynką do standardowego tatuażu tylko właściwym piórem na które składa się tzw. pen i mikroostrze – stworzone z wielu igieł układanych w prostej linii, te łudząco przypominają mini skalpel. Dlatego również jest to mega precyzyjna praca, wymagająca sprawnej makijażystki, bo każdy pojedynczy włosek jest tatuowany ręcznie i za każdym razem dobrze wykonany. Po wytatuowaniu włosków za pomocą pióra, brwi dodatkowo są smarowane na krótką chwilę barwnikiem, aby się jeszcze lepiej przyciemniły. Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez długi czas, bez konieczności codziennego wykonywania makijażu. Mając ochotę być na co dzień najpiękniejsza, zarówno na jacuzzi, podczas biegania lub na spotkaniach, a make up powinien być wyjątkowy to koniecznie zrób microblading.

Czy zabieg permanentny makijaż Szczecin jest nieprzyjemny?

Nie będę opowiadać głupstw – nie jest na 100% bezbolesny. Pomimo używa się specjalnej maści oraz znieczulenia na bazie lidokainy. Ja czułam delikatny ból odczuwalny z dziwnym odgłosem drażniącej skóry. Jednak końcowy efekt po wykonaniu microbladingu spokojnie rekompensuje wam ten delikatny dyskomfort i gdybym miała zrobić go ponownie to raczej nie zastanawiałabym się ani chwili. Jak dużo microblading w Szczecinie? Permenentny makijaż Szczecin kosztuje od 500 pln do 1500 zł w zależności od studia i artystki , która zrobi makijaż. W cenie wliczony jest zabieg uzupełniający, który wykonuje się często po 40 dniach, kiedy Twoje brwi się odnowią. Wtedy powinniśmy delikatnie skorygować ich kształt, dorobić włoski w miejscach, w których jest ich za mało a także dopigmentować. Efekty microbladingu trzyma się od roku do trzech lat. Umów termin w popularnym studiu makijażu permanentnego w Szczecinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here